KDO, JAK, PROČ…

O NÁS

Hlavní myšlenkou našeho konceptu je vytvoření příjemného restauračního prostředí, kde vám profesionální obsluhou budou servírována krásná, dokonale vychucená jídla a k tomu podávána výborná vína nebo nápoje domácí výroby.

Tuto restauraci jsme se rozhodli převzít z několika důvodu. Díky svému umístění v srdci Břevnova je restaurace v dobré dostupnosti do centra Prahy. Nejsme tak uprostřed každodenního ruchu a tím místo vybízí k odpočinku a možnosti prožít naplno naši jedinečnou gastronomii. Zároveň samotné restaurační prostory naprosto zapadají do našeho konceptu. Jsou světlé, prostorné, útulné a komorní, kdy lze nerušeně konverzovat či se zaposlouchat do krásných tónů při hudebních večerech. Do prostor jsme se rozhodli zakomponovat i pohovku s křesly, kde láhev šampaňského či šálek kávy tak skvěle chutná.

Poznejte poctivou gastronomii, ve které se klade důraz na kvalitní přípravu jídel z výběrových a čerstvých surovin. Stálý lístek je rozšiřován o nabídku denních specialit a vždy sestavován dle sezónnosti a s ohledem na dostupnost daných surovin. Dalším důležitým prvkem je přátelská obsluha, která vám věnuje maximální pozornost a bude vaším průvodcem příjemně stráveného času s námi.

Zarezervovat stůl