Nezapomenutelná oslava nebo večírek

Naše restaurace je ideálním místem k pořádání společenských událostí všech druhů, ať už rodinných oslav, firemních večírků nebo svateb. Spolupracujeme se svatební agenturou, která vše případně zorganizuje za vás a dozdobí prostory restaurace dle požadavků. Rádi na přání zařídíme hudební doprovod. V restauraci se již nachází pianino, ale je možné domluvit hru na kytaru, housle, saxofon a jiné. Stolování může probíhat formou à la carte do počtu 10 osob, rautu, výběrem z předem nabídnutého vícechodového menu (případně degustačního) nebo uspořádáním naší Italské hostiny.

Dárkové poukazy

Na vyžádání vám rádi vystavíme voucher na konzumaci v naší restauraci. Poukazy poskytujeme v hodnotách 1000 Kč, 1500 Kč a 2000 Kč s platností na 6 měsíců od data vystavení. Voucher je možné zaslat emailem, poštou či bude připraven k vyzvednutí u nás v restauraci.

Jídla s sebou

Nabízíme také jídla s sebou – lze vybírat z nabídky pizz, salátů, případně těstovin. Speciality a jiná hlavní jídla není možné vydat s sebou nebo tuto variantu veskrze nedoporučujeme vzhledem ke složitosti přípravy samotných jídel a jejich následné prezentaci.